Aska Just in Beach m/All Inclusive
Aska Just in Beach m/All Inclusive

Lækkert strandhotel hotel med All Inklusive

Aska Just in Beach er et lækkert 5 stjernet hotel, beliggende direkte til skøn strand. Hotellet er beliggende i udkanten af de skønne Incekum. Hotellet er opført i lækre materialer med moderne interiør og lækkert møblement. Den fantastiske solterrasse er klart hotellets midtpunkt med vidunderlig udsigt til stranden og det skønne hav. Dejlig poolområde med børnepool. Masser af skyggefulde områder, herlig feriestemning og eksklusive solstole, parasoller og dejlig poolbar, hvor de inkluderede drikkevarer indtages. Hyggelig og virkelig attraktiv restaurant, som fungerer både inde som ude. De inkluderede måltider serveres fra flot og varieret buffet. Hotellet er særdeles velfungerende med højt serviceniveau og et væld af faciliteter. Hotellet har eget privat strandafsnit med liggestole og strandbar, som serverer kølige drikkevarer. Welnescenter med Hamam, massage, sauna og indendørs swimmingpool.


Beliggenhed
Aska Just in Beach er beliggende i udkanten af det dejlige Incekum med kort gåafstand til den skønne strand og forlystelser i området.
Der kan godt være trafikstøj.

Faciliteter
Hotellet byder på et væld af faciliteter såsom; Wellness/Spa-center med massage, tyrkisk bad, sauna, dampbad, indendørs opvarmet swimmingpool. Der findes endvidere fitness, billard, tennisbane, bordtennis, volleyball, legerum, frisør, legeplads, miniklub, flere barer og restauranter. Her er desuden trådløst wifi på værelserne (mod gebyr). Fuld underholdningsprogram i løbet af dagen og aftenen. Flere aktiviteter er mod ekstra betaling.

Værelser
Man bor i flotte elegante dobbeltværelser eller familieværelser med lækkert møblement. Alle værelser har bad og toilet, hårtørrer, aircondition, køleskab, telefon, satellit-tv, safeboks (mod gebyr).
Dobbeltværelser med soveplads til maks. 3 voksne
Det er muligt at få værelses til enebrug, mod tillæg.

Pension
Opholdet er med All Inklusive. Dvs. morgen- middag- og aftensmad, samt frie  drikkevarer. 
Morgenbuffet kl. 7.00-10.00
Sen morgenmad kl. 10.00-11.00
Frokost kl. 12.30-14.00
Snackbar kl.11.00-17.00
Aftenbuffet kl. 19.00-21.00.
Natmad kl. 23.30-00.30
Alle drikkevarer er lokale og internationale mærkevarer er inkluderet i prisen kl. 10.00-24.00.  
Hotellets strandbar er åben kl. 10-17.
All inclusive er tilgængelig til afrejse tidspunktet.

Check-ud fra hotellet

Dette er som regel senest kl. 12.00 på afrejsedagen. For senere check-ud - forhør direkte på hotellet, kan dette lade sig gøre er det ofte mod en ekstra betaling direkte til hotellet
Læs mere
Hotelfakta
  • Afstand til centrum 5 m
  • Afstand til strand 10 m
  • Afstand til indkøb 1000 m
  • Antal værelser 260
  • Etager 10
  • Pool Ja
  • Børnepool Ja
  • Bar Ja
  • Restaurant Ja
  • Air conditioning Ja
  • Håndklædeservice Ja
  • Køleskab Nej
  • Minibar Ja
  • Mini Marked Ja
  • Underholdning Ja
  • Have Ja
  • Elevator Ja
  • WiFi Ja
  • Parasoller Ja
  • Solsenge Ja
  • Shuttlebus til centrum Nej
  • Shuttlebus til stranden Nej
  • Wellness Ja
  • Sikkerhedsboks/safetyboks Ja
  • Balkon / Terrasse Ja
  • Hårtørrer Nej
  • Kaffemaskine Nej
  • Fitnessrum Ja
  • Antal pools 2
  • Håndklædeskift Ja
  • TV Ja
  • Afstand til lufthavnen 110 km
  • Rengøring Ja

Se alle fakta

  • Bemærk at der tillægges kr. 148,- pr. person i ovenstående priser.
    Dækker over olie- samt valutajusteringer.
Ønsker du ekstra service på din charterferie:
  • Mad på flyet tur/retur kr. 198,-
  • Sædereservation - alm. sæde kr. 50,- pr. vej
    Sædereservation - ekstra benplads kr. 150,- pr. vej.
  • Transfer til og fra lufthavnen kr. 248,- pr. person.
  • Bagage kr. 130,- for 1 stk. på 20 kg. tur/retur.